Služby a partneři

Zde najdete služby, které zlepšují Wellbeing vašich zaměstnanců a seznam externích partnerů, které nám se starostí o vaše zaměstnance pomáhají.

Office Fitness

Office Fitness je komplexní online program, který se postará o vaši fyzickou i duševní pohodu. Pomůžeme vám s vytvořením zdravého návyku, který účinně odstraní bolesti těla a funguje také preventivně.

Potravinová banka Prahy a Středočeského kraje

Podporovatelé poskytnou přebytečné potraviny, které my uskladníme a předáme potřebným.

STOB

Společnost STOB podporuje zdravé hubnutí a celkovou životní pohodu bez drastických diet a opatření. Léty i vědou ověřená metodika je založená na psychoterapeutickém přístupu v kombinaci s evidence based informacemi z oblastí výživy, pohybu a psychologie. Naší prioritou není jen hubnutí, ale celkové zlepšení kvality života našich klientů i široké veřejnosti.

Hedepy

Terapie je cesta k tomu, cítit se lépe, a že lidé nemusí být na své potíže sami. Hedepy je platforma pro online terapie, jejímž cílem je zjednodušovat cestu k psychoterapii a zbavovat ji předsudků. Pro firmy Hedepy nabízí sledování nálady v týmech, chat konzultaci, self-help zónu se vzdělávacím video obsahem a terapii do 5 minut. Komplexní řešení duševního zdraví vašich zaměstnanců.

MEDDI

Společnost MEDDI hub, a. s., se zabývá vývojem telemedicínských aplikací MEDDI. Již od roku 2020 poskytuje pacientům a lékařům možnost zabezpečené komunikace v rámci aplikace MEDDI app. Zabývá se rovněž vývojem specializovaných aplikací pro pacienty s chronickými onemocněními, nastávající maminky a další.