Publikované 20. října 2023

MEDDI, ordinace bez hranic

Spojte se s lékařem vždy, když ho potřebujete přes běžný hovor, chat nebo videohovor. Jednoduše, bezpečně a rychle.

Zdraví
Pokrok

Meddi Hub, a. s.Jsme ryze česká firma, která se podílí na digitalizaci zdravotního systému a zefektivňuje vztah mezi pacienty a lékaři s pomocí unikátních telemedicínských řešení. Naše platforma MEDDI usnadňuje život tisícovkám pacientů a lékařům. Celková investice do společnosti přesahuje 240 mil. Kč. Platformu MEDDI vyvíjíme od roku 2016 ve spolupráci s lékaři. Od začátku byla pro nás důležitá snadná možnost adaptace platformy pro rozdílné potřeby našich klientů. Naše řešení plně koresponduje s požadavky NÚKIB a NAKIT.

Věděli jste, že...

Jsme s Jiřím Pecinou, CEO MEDDI Hub, nahráli podcast? Jestli chcete vědět, na co se ho ptal náš ambasador Vojta Urban, pusťte si nás na Spotify nebo YouTube.

Jak to děláme? Pomocí oboustranně šifrovaného chatu, hovoru či videohovoru propojujeme pacienty s lékaři. Umožňujeme každému mít svého lékaře stále u sebe, ve svém mobilním telefonu a vzdáleného pouhých pár kliknutí. Spolupracuje s námi více než 5000 praktických lékařů, pediatrů a specialistů po celé ČR. Garantujeme spojení s doktorem do 30 minut, 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

MEDDI, ordinace bez hranic

Spojte se s lékařem vždy, když ho potřebujete. Jednoduše, bezpečně a rychle.

Zjistit více

Podílíme se na vytváření standardů pro telemedicínu v českém zdravotním systému

Společnost MEDDI hub, a. s., pracuje rovněž na specializovaných aplikacích pro pacienty s chronickými onemocněními, nastávající maminky a další. Její aplikace využívá například Masarykův onkologický ústav nebo Ústav pro péči o matku a dítě v pražském Podolí. 

„Pro naše klienty zajišťujeme lékařskou péči doslova 24/7. Komunikace je zabezpečená a lékař je vždy připraven konzultovat s klienty jejich aktuální zdravotní situaci a doporučit jim další kroky.“

Jiří Pecina, zakladatel a majitel společnosti MEDDI hub, a. s.

Co je to MEDDI app?

V současné době je zcela běžné, že u sebe máme mobilní telefon doslova 24/7. Slouží nám nejen ke komunikaci, ale také k zábavě a trávení volného času, nakupování, placení a nově nám dokonce umožňuje i kontakt s lékaři. Telemedicína je obor, který je celosvětově na vzestupu, a jinak tomu není ani v České republice. 

MEDDI se podílí na vytváření standardů pro telemedicínu v Česku.

Lékař doslova 24/7

Mezi hlavní průkopníky tohoto oboru patří právě aplikace MEDDI app, která je na trhu již od roku 2020 a kterou využívají jednotlivci nebo zaměstnanci firem v rámci firemních benefitů pro komunikaci s lékaři. Aplikace funguje především jako bezpečná komunikační platforma, díky níž je možné se spojit s lékařem kdykoli a odkudkoli na světě doslova 24/7.

Společnost MEDDI umožňuje spojit se s lékařem naprosto kdykoliv. 

Tím ale využití MEDDI app zdaleka nekončí – aplikace umí například uchovávat nejrůznější zdravotnická data, připomínat návštěvy u lékaře, lze přes ni sdílet data z chytrých hodinek s lékaři a lékař přes ni může zasílat eRecepty. Používání aplikace je snadné a intuitivní a vy tak můžete ušetřit až 30 % návštěv u lékaře, které je možno vyřídit distančně. 

Máte zájem o začlenění výhody do cafeterie vašich zaměstnanců?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme co nejdříve.

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání společnosti Google.

Autorka Emma Kynkorová

"Na zdraví mi vždy záleželo a díky Meddi se stalo mou denní náplní. Naším hlavním poselstvím je probudit v lidech zájem o zdraví."

Emma KynkorováMEDDI

Nejnovější příspěvky

Objevte nové tipy od nás a našich partnerů pro zdravé tělo a ducha.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o našich nových článcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů.