Publikované 20. října 2023

MEDDI, ordinace bez hranic

Spojte se s lékařem vždy, když ho potřebujete přes běžný hovor, chat nebo videohovor. Jednoduše, bezpečně a rychle.

Zdraví

Meddi Hub, a. s.Jsme ryze česká firma, která se podílí na digitalizaci zdravotního systému a zefektivňuje vztah mezi pacienty a lékaři s pomocí unikátních telemedicínských řešení. Naše platforma MEDDI usnadňuje život tisícovkám pacientů a lékařům. Celková investice do společnosti přesahuje 240 mil. Kč. Platformu MEDDI vyvíjíme od roku 2016 ve spolupráci s lékaři. Od začátku byla pro nás důležitá snadná možnost adaptace platformy pro rozdílné potřeby našich klientů. Naše řešení plně koresponduje s požadavky NÚKIB a NAKIT.

MEDDI, ordinace bez hranic

Spojte se s lékařem vždy, když ho potřebujete. Jednoduše, bezpečně a rychle.

Zjistit více

Jak to děláme? Pomocí oboustranně šifrovaného chatu, hovoru či videohovoru propojujeme pacienty s lékaři. Umožňujeme každému mít svého lékaře stále u sebe, ve svém mobilním telefonu a vzdáleného pouhých pár kliknutí. Spolupracuje s námi více než 5000 praktických lékařů, pediatrů a specialistů po celé ČR. Garantujeme spojení s doktorem do 30 minut, 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

MEDDI se podílí na vytváření standardů pro telemedicínu v Česku.

Podílíme se na vytváření standardů pro telemedicínu v českém zdravotním systému

Společnost MEDDI hub, a. s., pracuje rovněž na specializovaných aplikacích pro pacienty s chronickými onemocněními, nastávající maminky a další. Její aplikace využívá například Masarykův onkologický ústav nebo Ústav pro péči o matku a dítě v pražském Podolí. 

„Pro naše klienty zajišťujeme lékařskou péči doslova 24/7. Komunikace je zabezpečená a lékař je vždy připraven konzultovat s klienty jejich aktuální zdravotní situaci a doporučit jim další kroky.“

Jiří Pecina, zakladatel a majitel společnosti MEDDI hub, a. s.

Co je to MEDDI app?

V současné době je zcela běžné, že u sebe máme mobilní telefon doslova 24/7. Slouží nám nejen ke komunikaci, ale také k zábavě a trávení volného času, nakupování, placení a nově nám dokonce umožňuje i kontakt s lékaři. Telemedicína je obor, který je celosvětově na vzestupu, a jinak tomu není ani v České republice. 

Telefon máme stále u sebe, tak proč v něm nemít i lékaře? 

Lékař doslova 24/7

Mezi hlavní průkopníky tohoto oboru patří právě aplikace MEDDI app, která je na trhu již od roku 2020 a kterou využívají jednotlivci nebo zaměstnanci firem v rámci firemních benefitů pro komunikaci s lékaři. Aplikace funguje především jako bezpečná komunikační platforma, díky níž je možné se spojit s lékařem kdykoli a odkudkoli na světě doslova 24/7.

Společnost MEDDI umožňuje spojit se s lékařem naprosto kdykoliv. 

Tím ale využití MEDDI app zdaleka nekončí – aplikace umí například uchovávat nejrůznější zdravotnická data, připomínat návštěvy u lékaře, lze přes ni sdílet data z chytrých hodinek s lékaři a lékař přes ni může zasílat eRecepty. Používání aplikace je snadné a intuitivní a vy tak můžete ušetřit až 30 % návštěv u lékaře, které je možno vyřídit distančně. 

Máte zájem o začlenění výhody do cafeterie vašich zaměstnanců?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme co nejdříve.

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání společnosti Google.

Autorka Emma Kynkorová

"Na zdraví mi vždy záleželo a díky Meddi se stalo mou denní náplní. Naším hlavním poselstvím je probudit v lidech zájem o zdraví."

Emma KynkorováMEDDI

Nejnovější příspěvky

Objevte nové tipy od nás a našich partnerů pro zdravé tělo a ducha.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o našich nových článcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů.